ورود دانشجویان

لیست مطالب دوره ها

مشاوره برای نگارش مقاله ISI و پذیرش در مجلات خارجی

مشاوره برای نگارش مقاله ISI و پذیرش در مجلات خارجی

مشاوره در نگارش مقاله ISI و پذیرش در مجلات خارجی تیم تخصصی دانش افزایان آماده ارائه خدمات به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تمامی رشته ها در زمینه انجام پروژه های دانشگاهی به زبان فارسی و لاتین می باشد. این تیم به طور خاص به ارائه خدمات مشاوره حضوری و همکاری در انجام پروژه می پردازد. • خدمات مشاوره نگارش مقاله ISI و اکسپت و چاپ • مشاوره در انجام و نگارش انواع مقالات فارسی، علمی پژوهشی و چاپ آن ها • انتخاب موضوع مقاله • انتخاب نوع مقاله مروری، پژوهشی و ترویجی • استخراج منابع • ترجمه مقاله • آماده سازی مقاله • امکان دسترسی به تمامی سایت های علمی و دریافت مقالات معتبر در تمامی رشته ها.

[ادامه خبر...]

مکالمه

مکالمه

زبان را با ما فقط در دو ترم بیاموزید دوره های مکالمه آموزشکاه دانش افزایان شامل دو دوره مقدماتی و پیشرفته می باشد که در طی این دوره ها زبان آموزان بصورت روزانه از طریق کلاس های حضوری، تماس تلفنی و تمرینات اینترنتی (در سایر روزهایی که کلاس حضوری ندارند) با موسسه در تماس خواهند بود. زبان آموزان در این مرکز به غیر از کلاس های حضوری، در سایر روزهای هفته تماس تلفنی و تمرینات اینترنتی خواهند داشت. تماس تلفنی توسط مدرسان تلفنی صورت می گیرد و تمرینات اینترنتی نیز شامل موارد گرامری، لغت Listening، Writing، Translate و ... می باشد. توسط مدرسان مرکز تصحیح و جهت بازبینی دوباره به ایمیل زبان آموزان ارسال خواهد شد. تمامی فنون زبان انگلیسی (Speaking, Listening, Grammer, Vocab, Writing, Translate) در خلال کلاس حضوری، تماس تلفنی و تمرینات اینترنتی تدریس می گردد. حداکثر تعداد زبان آموزان در کلاس های عمومی بین 4 تا 6 نفر می باشد و همچنین دوره ها برای افراد بالای 20 سال بوده و کلاس بندی بر اساس رده سنی زبان آموزان انجام می شود. دوره ها بصورت عادی، فشرده و نیمه فشرده برگزار می گردد. دوره های عادی: در دوره های عادی زبان آموزان دو جلسه در هفته به مدت 1:30 کلاس حضوری خواهند داشت. در سایر ایام هفته نیز روزی 10-5 دقیقه تماس تلفنی خواهند داشت. همچنین تمرینات اینترنتی نیز در روزهایی که کلاس حضوری برگزار نمی گردد ارسال می شود. دوره های نیمه فشرده: کلاس های حضوری این دوره براساس تقاضای داوطلبان به دو صورت برگزار می شود: 2 جلسه در هفته، هر جلسه به مدت 3 ساعت و یا 4 جلسه در هفته هر جلسه به مدت 1:30 ساعت در سایر روزهای هفته تماس تلفنی و تمرینات اینترنتی خواهند داشت. دوره های فشرده: در دوره فشرده زبان آموزان به مدت 4 جلسه ، هر جلسه به مدت 3 ساعت در مرکز حضور دارند . در این دوره تماس تلفنی و تمرینات اینترنتی بصورت روزانه ارائه خواهد شد. اهداف این دوره شامل موارد زیر می باشد: •آموختن زبان انگلیسی از ابتدایی ترین جملات در گفتگو تا آموختن جملات و اصطلاحات انگلیسی در سطح پیشرفته •آموختن هزاران واژه کاربردی •آشنایی با موضوعات و موارد مورد بحث در سطوح حرفه ای و پیشرفته •تاکید بر کلیشه های رایج در گفتار و نزدیک شدن کلام به انگلیسی طبیعی •تقویت Speaking با داستان های کوتاه انگلیسی •برگزاری امتحانات میان دوره و محک زدن سطح دانش آموخته شده زبان آموزان در مراحل مختلف •اموزش و مرور کامل کتاب های لغت 504 ,1100Words, Essential Words For The Ielts , Essential Words For The Toefl

[ادامه خبر...]

دوره  آیلتس

دوره آیلتس

آزمون بین المللی است که در دو نوع مختلف General و Academic برگزار می شود. نوع آزمون تخصصی (Academic) توانایی زبان انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که قصد دارند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند. یکی از مهمترین شروط پذیرفته شدن در این دانشگاه ها اکتساب سطحی قابل قبول از نمره (معدل 7) در این امتحان می باشد.

[ادامه خبر...]

دوره تافل

دوره تافل

تافل تافل اولین و معتبرین آزمون جهانی است که به دو دلیل مورد استفاده قرار می گیرد: اول برای اقامت در کشورهای انگلیسی زبان و دوم برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کشور ایران و ادامه تحصیل در کلیه مقاطع کشورهای انگلیسی زبان. بدین منظور موسسات بسیاری در جهان برای تسهیل شرایط شرکت درآزمون فوق الذکر؛ اقدام به برگزاری دوره های آمادگی این آزمون نموده اند. دراین دوره ها به هیچ وجه سعی نمی شود که به داوطلب زبان انگلیسی آموخته شودبلکه هدف دوره ایجاد مهارت های ویژه چون تست زنی - پاسخگویی به سوالات چهارجوابی – انتخاب گزینه صحیح از چهارگزینه ای که اصلاً نمی داند و مواجهه با مهارتهای Grammar -Writing- Reading - Speaking – listeningمی باشد

[ادامه خبر...]

دوره های مجازی

دوره های مجازی

یادگیری الکترونیکی یادگیری الکترونیک عبارتست از ارائه محتوای آموزشی و تجربیات اساتید مجرب هر رشته از طریق فناوری الکترونیک به فراگیران علاقمند، که این فراگیران می توانند در هر نقطه از جهان از آن بهره مند شوند. یادگیری الکترونیکی زاییده چرخه تحولات سریع و رو به گسترش فناوری‌های نو به مفهوم واقعی آن است. تاکنون تعاریف متفاوتی از یادگیری الکترونیکی ارائه شده است. یادگیری الکترونیکی به وسیله اینترنت صورت می‌گیرد، با جدیدترین اطلاعات همراه است و مجموعه‌ای از روش‌های آموزشی را در برمی‌گیرد. فراگیر محور است و به ویژگی فردی او توجه دارد. نهایتاً قابلیت انجام دادن فرایندهای اداری و مدیریتی از قبیل: ثبت‌نام، پرداخت شهریه، نظارت بر روند اجرای فعالیت‌های یادگیرنده، تدریس و اجرای ارزشیابی از راه دور را فراهم می‌کند. به عبارت دیگر یادگیری الکترونیکی به آن نوع یادگیری گفته می شود که در محیط شبکه به وقوع می پیوندد و در آن مجموعه ای از فناوری چند رسانه ای، فرا رسانه ای و ارتباطات از راه دور به خدمت گرفته می شود و نوعی یادگیری است که در محیط اینترنت صورت می گیرد و با بهره گیری از فناوری شبکه تسهیل می شود. این نوع یادگیری که به استفاده از تکنولوژی آموزشی اشاره دارد. این روش یادگیری برای شاگردان از آن جهت کارآمد و اثربخش است که بازدهی تحصیلی و فعالیت آموزشی آنان و عملکرد و تدریس و رفتار کلاسی معلمان را بهبود می بخشد. همچنین اگر آموزش الکترونیکی را مترادف با واژه E-learning در نظر بگیریم. می توان گفت آموزش الکترونیکی نوع خاصی از آموزش از راه دور است که در آن با استفاده از تکنولوژی‌های مبتنی بر وب و با استفاده از بسترهای انتقال مانند اینترنت یا اینترانت، با استفاده از ابزارهایی مانند Multimedia ، انیمیشن و شبیه‌سازها در یک محیط تعاملی مجازی به ارایه آموزش یا بازآموزی می‌پردازیم.

[ادامه خبر...]

دوره پیشرفته

دوره پیشرفته

دوره پیشرفته زبان آموزانی که دوره مقدماتی را در دانش افزایان با موفقیت سپری کرده اند و یا زبان آموزانی که با سطحی از زبان وارد دانش افزایان شده باشند و در سطح پیشرفته قرار داشته باشند وارد دوره پیشرفته می شوند. دوره پیشرفته به صورت عادی در 6 ماه (48 جلسه) به صورت 2 جلسه حضوری در هفته، یک جلسه speaking و Listening تخصصی و جلسه دیگر speaking و grammar تخصصی برگزار می گردد. در سایر روزها زبان آموزان تماس تلفنی و تمرینات اینترنتی خواهند داشت. دوره پیشرفته به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز برگزار می گردد. زبان آموزان پس از سپری کردن این دوره قادر به مکالمه در تمامی زمینه ها در سطح پیشرفته خواهند بود. همچنین متعاقبا با پیشرفت در مکالمه مهارت های نوشتن و ترجمه نیز در آنان تقویت می گردد. زبان آموزان در صورت اخذ نمره قبولی در امتحان پایان دوره در صورتی که نمره آنها بالای 90 شود وارد دوره آیلتس یا تافل می شوند، درصورتی که نمره آنان بین 70 تا 90 شود وارد دوره تکمیلی و اگر نمره آنان کمتر از 70 شود باید در چندین جلسه جبرانی نقاط ضعف خود را تقویت نمایند، سپس وارد دوره تکمیلی شوند.

[ادامه خبر...]

دوره تکمیلی

دوره تکمیلی

دوره تکمیلی عزیزانی که نمره کل آن ها در دوره های مقدماتی و پیشرفته کمتر از 90 و بیشتر از 70 باشد باید برای ورود به سطح تافل یا آیلتس این دوره را بگذرانند. دوره تکمیلی در 6 ماه (48 جلسه) به صورت 2 جلسه حضوری در هفته، یک جلسه Speaking و Listening جلسه دیگر Speaking و Grammar برگزار می گردد. سیستم تماس و تمرین در این دوره نیز همانند دوره های مقدماتی و پیشرفته می باشد. پس از پایان این دوره زبان آموزان به صورتی روان و بی نقض می توانند درباره موضوعات مختلف به بحث بپردازند.

[ادامه خبر...]

دوره مقدماتی

دوره مقدماتی

دوره مقدماتی دوره مقدماتی موسسه دانش افزایان مناسب برای افراد مبتدی و دارای سطح پایین زبان می باشد. دوره مقدماتی در 4 ماه متوالی برگزار می گردد. دوره مقدماتی به صورت عادی در 4 ماه (32 جلسه) به صورت 2 جلسه حضوری در هفته، یک جلسه speaking و Listening تخصصی و جلسه دیگر speaking و grammar تخصصی برگزار می گردد. در سایر روزها زبان آموزان تماس تلفنی و تمرینات اینترنتی خواهند داشت. دوره پیشرفته به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز برگزار می گردد. در این دوره که مناسب برای افرادیست که در سطح پایه زبان هستند تمامی فنون زبان با توجه به سطحشان از پایه به آنها آموزش داده می شود. پس از پایان دوره آنان قادر خواهند بود در تمامی زمینه ها در سطح مقدماتی مکالمه نمایند.

[ادامه خبر...]